Autoinzerce: Inzerce náhradních dílů a příslušenství pro osobní automobily

V okrese Kroměříž a kategorii Auta/Náhradní díly a příslušenství jsou 3 inzeráty.

Prodám alu kola 15\\

Sada alu kol orig.OPEL 15\\\"5x110 et49.Dobrý stav jen pár oděrek.Letní pneu Bridgestone er300 195/65/R15 vzorek 2-4mm.Na vozy OPEL astra,zafira,vectra atd.cena za sadu včetně pneu je 4000kč osobní odběr v kroměříži. tel:608613984

pavel s. | 13.2.2011 | 6122

Odpovědět  

4 000,-

Prodám alu kola 15\\

Filtry olejové.vzduchové,palivové,protiprachové,pylové

WIX-FILTRON-Filtry olejové.vzduchové,palivové,protiprachové,pylové WIX-FILTRON je výrobce a distributor filtrů pro automobilový průmysl, stroje a motory. Naši obchodní nabídku tvoří více než 1 800 druhů filtrů v tovární kvalitě pro téměř všechny značky automobilů. Napište nám o jaký filtr máte zájem a my Vám pošleme konkrétní nabídku. Nezapomeňte uvést konkrétní typ motoru,nebo stroje. Případné dotazy posílejte na rourban@autodilyrolen.cz Zboží zasíláme na dobírku Českou poštou.Ceny poštovného se odvijí od váhy zboží a to v rozmezí 70-150 kč. Po koupení bude zboží vyskladněno a po potvrzení zákazníkem odesláno. Věříme,že budete s našimi výrobky spokojeni,přejeme Vám příjemný nákup.

URBAN ROMAN | 30.8.2009 | 2254

Odpovědět  

100,-

Filtry olejové.vzduchové,palivové,protiprachové,pylové

Tažné zařízení na téměř všechny vozy

Dodáváme tažné zařízení firmy Hook na všechna vozidla Všechny naše tažné zařízení mají homologaci Tažná zařízení s koulí ISO 50 pro osobní, užitková a nákladní vozidla s celkovou hmotností do 12 tun. Všechny ceny tažných zařízení jsou včetně elektroinstalace Pokud chcete tažné zařízení bez elektroinstalace,napište to k objednávce,bude odečteno z ceny. Ceny el.instalací jsou u 80 % 250 ,-kč,ale některé vozy vyžadují speciální el.instalaci a jejich cena je vyšší. Označení měsíce a roku výroby je ve tvaru: rok-měsíc/rok,nebo rok-rok,nebo měsíc/rok Máte-li zájem o podrobný ceník a podrobné technické informace napište nám a bude Vám odeslán na Váš e-mail. Při vašem nezávázném nákupu,který se stane závazným až po potvrzení (telefonicky,nebo emailem),Vám zašleme ověřenou aktuální cenu výrobku. Dopravné a balné těchto výrobků je 190,- kč,nad 5000,- kč je dopravné a balné ZDARMA ! Pokud jste nenašli tažné zařízení pro váš automobil,tak nám napište v sekci OBJEDNÁVKA na naší úvodní stránce,my Vám zjistíme jeho cenu.Zřejmě se jedná o málo dodávané,nebo o nový model automobilu Montáže TZ smí provádět pouze autorizovaná montážní pracoviště, která pověřil výrobce TZ (jejich seznam je uveden na internetu Ministerstva dopravy). Pokud TZ není namontováno autorizovaným montážním pracovištěm, musí zákazník navštívit STK, kde mu za poplatek zkontrolují montáž tažného zařízení a vystaví potvrzení, na základě kterého je teprve potom možno TZ přihlásit na Dopravním úřadě. Dodací lhůta je 4-10 dní,záleží na dostupnosti.Skladem máme přibližně k dispozici 2000 výrobků. V okolí Kroměříže vozíme ZDARMA ! CENY OD 2420,- KČ Věříme,že budete s našimi výrobky spokojeni,přejeme Vám příjemný nákup.

URBAN ROMAN | 30.8.2009 | 2253

Odpovědět  

2 420,-

Tažné zařízení na téměř všechny vozy