Autoinzerce: Motoristických informací a služeb

V celé ČR a kategorii Auta/Informace a služby je 100 inzerátů.

SCS Praha-Oprava auta po kroupách-promáčkliny

cena: 550 Kč Smluvní partner společnosti HERTZ Lease (ARCHER SHERIDAN s.r.o.) a ALIANZ a. s. Opravy vozů po kroupách a vyrovnávání promáčklin technologií Smart Fix, PDR. Výkup vozidel i od firem a organizací. Rychlé jednání, peníze na ruku. Servis BMW - sleva na originální náhradní díly 20 až 50% Výměny autoskel - vyřízení s pojišťovnou. Lakýrnický a klempířský servis - Autolakovna AUTODIAGNOSTIKA, Výměny rozvodů, tlumičů, brzdových segmentů atd. Renovace, opravy, lakování, rovnání a svařování prasklých ALU kol, Opravy a renovace zašlých a poškozených laků, Přípravy vozů před prodejem Lepení, rovnání a vaření plastových dílů - např nárazníků! Renovace zašlých světel SERVIS pro pozáruční opravy vozů všech značek Pneuservis, Desinfekce a plnění klimatizací Sledování vozů a dálkový monitoring vozů - GCOM Vyřízení pojistných událostí a STK.

scspraha | 17.5.2013 | 13465

Odpovědět  

550,-

SCS Praha-Oprava auta po kroupách-promáčkliny

SCS Praha-Oprava auta po kroupách-promáčkliny

Smluvní partner společnosti HERTZ Lease (ARCHER SHERIDAN s.r.o.) a ALIANZ a. s. Opravy vozů po kroupách a vyrovnávání promáčklin technologií Smart Fix, PDR. Výkup vozidel i od firem a organizací. Rychlé jednání, peníze na ruku. Servis BMW-sleva na originální náhradní díly 20 až 50% Výměny autoskel-vyřízení s pojišťovnou. Lakýrnický a klempířský servis-Autolakovna AUTODIAGNOSTIKA, Výměny rozvodů, tlumičů, brzdových segmentů atd. Renovace, opravy, lakování, rovnání a svařování prasklých ALU kol, Opravy a renovace zašlých a poškozených laků, Přípravy vozů před prodejem Lepení, rovnání a vaření plastových dílů-např nárazníků! Renovace zašlých světel SERVIS pro pozáruční opravy vozů všech značek Pneuservis, Desinfekce a plnění klimatizací Sledování vozů a dálkový monitoring vozů-GCOM Vyřízení pojistných událostí a STK.

10.5.2013 | 13408

Odpovědět  

550,-

SCS Praha-Oprava auta po kroupách-promáčkliny

SCS Praha- Oprava aut po kroupách-promáčkliny

Opravy vozů po kroupách vyrovnávání promáčklin technologií Smart Fix, PDR Výkup vozidel i od firem a organizací Rychlé jednání,peníze na ruku. Servis pro vozy BMW-originální díly o 20-50% levnější než v autorizovaném servisu. Výměny autoskel-vyřízení s pojišťovnou Lakýrnický a klempířský servis v nové autolakovně v Praze 3 AUTODIAGNOSTIKA, Výměny rozvodů, tlumičů, brzdových segmentů a svařování prasklých ALU disků. Opravy a renovace zašlých a poškozených autolaků. Přípravy vozů před prodejem Lepení, rovnání a vaření plastových dílů-např.nárazníků! Renovace zašlých světel. Servis pro záruční servisní opravy a údržbu všech značek. Pneuservis, desinfekce a plnění klimatizací, přípravy vozů před prodejem. sledování vozů a dálkový monitoring vozů-GCOM Vyřízení pojistných událostí a STK.

scspraha | 3.5.2013 | 13336

Odpovědět  

550,-

SCS Praha- Oprava aut po kroupách-promáčkliny

Zástavy na auta.cz

Zástavy aut do 30ti minut v Plzni. Okamžitá výplata peněz jako půjčka ihned bez registrů. Zastavujeme auta od roku 2006 výroby a novější. Zástavy aut pro občany i podnikatele. Potřebujete ihned hotovost jsme Vaší správnou volbou.

Gerston Invest s.r.o. | 21.3.2013 | 12914

Odpovědět  

1,-

Zástavy na auta.cz

Vyřešíme za Vás pokuty za dopravní přestupky

Vyřešíme za Vás pokuty za dopravní přestupky. Nevěříte? Ale ano. Zde Vám nabízíme jednoduchý postup, dle kterého se řídit. Zastaví Vás policie, Vy jí sdělte, že chcete Váš přestupek řešit ve správním řízení a o vše další se postaráme my. Zastoupíme Vás a Váš přestupek obhájíme. Na základě dosavadní praxe je naše úspěšnost 97.75%. Pokud se nám nepodaří Váš případ zdárně vyřešit, pokutu za Vás zaplatíme a za každý přidělený bod Vám poskytneme kompenzaci ve výši 1.500,- Kč. Předplaťte si naše služby na 12 měsíců za neuvěřitelnou cenu 1999,-Kč ! Naše služby se vztahují na všechny přestupky, s výjimkou podezření pro spáchání přestupku v souvislosti s požitím alkoholu či jiné návykové látky a účasti na dopravní nehodě. Naším cílem není pohrdání přestupkovým právem, ba naopak, chceme chránit v zákonných intencích obviněné z přestupku a zajistit jim tak spravedlivý proces, ve kterém budou respektována všechna jejich práva. Druhým a neméně důležitým cílem je chránit naše klienty před nepřiměřenými pokutami, které mohou dosahovat výše až 50.000,- Kč. Ze Západních Čech přijedeme až k Vám a vše uzavřeme přímo s Vámi ,ale také lze si objednat naše služby on-line . Stačí napsat do emailu pár potřebných informací a obratem dostanete do emailu veškeré podklady ,včetně smlouvy !! Nečekejte až přijdete zbytečně o body !!! Kontaktujte nás v pracovní dny od 14 do 19 hod., jelikož v dopoledních hodinách zastupujeme již jiné případy na příslušných orgánech.

Libor Gali | 6.3.2013 | 12760

Odpovědět  

1 999,-

Vyřešíme za Vás pokuty za dopravní přestupky

Vše o různých typech pojištění

Vše o různých typech pojištění v ČR. Povinné pojištění vozidel - povinné ručení, havarijní pojištění automobilů, cestovní pojištění, životní pojistky, pojištění zodpovědnosti a pod. naleznete na našem webu www.vseobecne-pojisteni.cz. Po domluvě zveřejňujeme PR články.

Jaroslav Vlk | 5.3.2013 | 12735

Odpovědět  

0,-

Vše o různých typech pojištění

Autoservis osobní,dodávkové a nákladní automobily

Nabízíme kompletní servis osobních, dodávkových a nákladních automobilů. Kvalitní služby za nízké ceny. Provádíme přípravu na STK, opravy karoserií, opravy výfuků CO2, montáž tažného zařízení, výměna čelního skla i ostatních skel, oprava rozvodů, výměna oleje, brzd, tlumičů atd. Také nabízíme služby pneuservisu přezutí a vyvážení pneu pro osobní a dodávkové automobily. Region Praha, Praha-západ. Otevírací doba Po-Pá od 08:00 do 18:00 a So od 09:00 do 15:00. Kontaktujte nás na tel.:728885658 email: martinpostolka2012@seznam.cz. Podívejte se i na Facebook stránky Martin Poštolka. Adresa Lichoceves 11 Praha-západ.

Martin Poštolka | 4.3.2013 | 12702

Odpovědět  

0,-

Autoservis osobní,dodávkové a nákladní automobily

Zastavárna aut Praha, Autozastavárna

Zastavujeme běžné modely osobních vozů od roku výroby 2000, po dohodě případně i starší vozidla. Osobní a dodávkové automobily, motocykly (motorky), skútry a vodní skútry, čtyřkolky, nákladní automobily, traktory, speciální vozy (chladírenské, odtahové, cisterny apod.) pouze individuálně a v dobrém stavu. S Vašim vozem můžete dále jezdit!

Kopský David | 4.1.2013 | 1000

Odpovědět  

0,-

Zastavárna aut Praha, Autozastavárna

Půjčovna dodávek BESKYD cars

Nabízíme pronájem a půjčení dodávek v rámci celé ČR. Dodávky jsme schopni po dohodě doručit na smluvené místo. Našim hlavním regionem je Moravskoslezský kraj. Sídlíme 15minut od Ostravy. Nabízíme dodávky různých velikostí, od dvoupaletových po šestipaletové s ložnou délkou okolo 4,5 metru. 500km denně v ceně nájmu. 1-7 dní....1111Kč vč. DPH, poté ceny nižší. Web: www.beskydcars.cz

Petr Kubík | 10.12.2012 | 11901

Odpovědět  

1 111,-

Půjčovna dodávek BESKYD cars

Ložiska a gufera

Nabízíme kvalitní značková <a href=\"http://www.loziskavilim.cz/\" title=\"Ložiska\">ložiska</a>, <a href=\"http://loziskavilim.cz/o-krouzky,875.html\" title=\"O-kroužky\">o-kroužky</a>, <a href=\"http://loziskavilim.cz/tesnici-manzety,876.html\" title=\"Těsnící manžety\">těsnící manžety</a>, <a href=\"http://loziskavilim.cz/gufera,874.html\" title=\"Gufera\">gufera</a> a mnohé další. Neváhejte nás kontaktovat pro více informací. Veškeré zboží máme skutečně skladem, nabízíme skvělé ceny a profesionální přístup.

26.11.2012 | 11779

Odpovědět  

500,-

Ložiska a gufera