Autoinzerce: Nabídky automobilových pojištění (havarijní, povinné)

V celé ČR a kategorii Auta/Pojištění jsou 4 inzeráty.

Poradce v oblasti pojištění a financí

Rád poradím v oblasti pojištění a financí. Zdarma zašlu kalkulaci pojištění vozidla ke srovnání. Pro pojištění vozidel nabízím slevu minimálně 20%, na pojištění domácností a nemovitostí minimálně 30% Zajišťuji i pojištění hrobů a pomníků. Možnost sjednání stavebního spoření, penzijního spoření, dětského penzijního spoření Naše služba a zájem o klienta nekončí podepsanou pojistnou smlouvou.

Brabec Zdeněk | 2.3.2016 | 18584

Odpovědět  

0,-

Poradce v oblasti pojištění a financí

Výhodné povinné ručení

Nejlevnější povinné ručení, sleva až 70 %. Vyšší bonusy při zachování atraktivní ceny. Zdarma vyhotovíme modelace u 5 top pojišťoven. Neplaťte více, než musíte. V případě zájmu neváhejte a kontaktujte mě na e-mailu: goldfing@seznam.cz nebo telef.kont.:603926869.

Veronika Traegerová | 17.12.2013 | 15015

Odpovědět  

0,-

Výhodné povinné ručení

Vše o různých typech pojištění

Vše o různých typech pojištění v ČR. Povinné pojištění vozidel - povinné ručení, havarijní pojištění automobilů, cestovní pojištění, životní pojistky, pojištění zodpovědnosti a pod. naleznete na našem webu www.vseobecne-pojisteni.cz. Po domluvě zveřejňujeme PR články.

Jaroslav Vlk | 5.3.2013 | 12735

Odpovědět  

0,-

Vše o různých typech pojištění

Havarijní pojištění vozidel - životní pojištění

Blog o všech druzích pojištění. Nabízíme havarijní pojištění vozidel, povinné ručení aut, životní pojištění, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti, cestovní pojištění. Na našich stránkách http://www.vseobecne-pojisteni.cz naleznete také články a přehledy jednotlivých pojišťoven v České republice. Informace o výplatě pojistné částky, spoluúčasti, opravách automobilů, leasingových společnostech a mnoho dalších užitečných informací. Nechybí ani odkazy na kalkulačky pro výpočet tarifů od jednotlivých pojišťoven.

Jaroslav Vlk | 5.11.2012 | 11576

Odpovědět  

0,-

Havarijní pojištění vozidel - životní pojištění